• Reklam
  • Reklam

Ozan İlo'ya Alanya'da sevgi seli

‘Ozan İlo’ mahlasıyla tanınan şair ve yazar İlhami Erdoğan, MHP İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen imza gününde yeni kitaplarını sevenleri için imzaladı.

 Ozan İlo'ya Alanya'da sevgi seli
16 Haziran 2020 - 15:54
Reklamİmza gününe MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ile partinin yönetim kurulu üyeleri de katıldı. İmza gününde konuşan İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, “Milliyetçi ülkücü hareketin güçlü kalemi, bizim de kıymet verdiğimiz değerli ağabeyimiz ‘Ozan İlo’ mahlasıyla kitaplarını kaleme alan İlhami Erdoğan’ın bugün 4 yeni kitabının imza günü var. Söğüd Mektupları, Sır, İkrar, Türk’üm Türk’ü Çağırırım adlı kitaplarını burada imzalayarak bizleri şereflendirdi. Ben yazarımız Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum. Kaleminiz keskin olsun inşallah. Bizler de kitaplarınızı arkadaşlarımıza, ülküdaşlarımıza, gönüldaşlarımıza okutmak vasıtasıyla faydalı bir hizmet yapacağız inşallah” dedi.

‘ALANYA’DA NASİP OLDU’
Erdoğan da, “Geçen yıl bugünlerde Alanya’da yazdığım kitap için imza günü düzenlemiştik. Bu yıl da hemen hemen Alanya çocuğu olan İkrar’ın ilk baskısını yaptık. Daha önce baskısı olan ve piyasaya sürmediğimiz Türk’üm Türk’ü Çağırırım ve baskıları tükenen Söğüd Mektupları ve Sır, isimli kitapların yoğun talep üzerine yeniden baskılarını yaptırdık. Yine Alanya’mızda imza gününü düzenlememiz nasip oldu. Bunun için Türkdoğan ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Alanya ilçe teşkilatı buradaki evim oldu” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum