M.M.T. Tunç Group'tan Eğitime yatırım

Alanya'da tanınan inşaat firmalardan olan M.M.T. Tunç Group bünyesine kattığı Özel Alanya Alaaddin Keykubat Kolejinin açılışı yapıldı.

 M.M.T. Tunç Group'tan Eğitime yatırım
28 Ağustos 2023 - 15:42 - Güncelleme: 28 Ağustos 2023 - 17:00
Alanya'nın önde gelen inşaat firmalarından MMT Tunç Group'un girişimiyle, modern eğitim anlayışını benimseyen Özel Alanya Alaaddin Keykubat Koleji Anaokulu ve İlkokulu, büyük bir coşkuyla açıldı.
Açılış etkinlikleri renkli atmosferiyle dikkat çekerken, çocuklar ve davetliler keyifli anlar yaşadılar.
Açılış töreni, MMT Tunç Group ve Özel Alanya Alaaddin Keykubat Koleji sahibi iş insanı Abdul Kadir Tunç, Okul Genel Koordinatörü Alena Palmova ve Okul Müdürü Hüseyin Baysal'ın kurdeleyi kesmesiyle başladı.Etkinlikte,çizgi film karakterleri birbirinden farklı performansları ile çocukların ve ailelerinin eğlenceli vakit geçirmesini sağladı.  
Renkli gösteriler ve müziklerle dolu etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi.
Bir çok davetlinin katıldığı açılışta davetlilere pamuk şeker ve dondurma gibi ikramlar sunuldu.MMT Tunç Group Yönetim kurulu Başkanı Abdülkadir Tunç, Özel Alanya Alaaddin Keykubat Kolejinin yenilenerek açılması, Alanya'da eğitim hedeflerine yönelik atılmış önemli bir adım olduğunu MMT Tunç Group'un bu sosyal sorumluluk projesi ile şehirdeki eğitim ve öğretim olanaklarını en üst seviyeye taşımayı hedeflediklerini açıkladı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum