• Reklam
  • Reklam

Eğitimde Inovasyon Ödülü BİL Kolejinin

Eğitim sektörünün öncülerinden olan Artı Eğitim Dergisinin Düzenlediği 7. Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri Eğitimde İnovasyon Ödülü BİL Kolejinin!

Eğitimde Inovasyon Ödülü BİL Kolejinin
27 Ekim 2020 - 19:26
Reklam

Ödül töreni geçtiğimiz hafta sonu; Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center; da gerçekleştirildi. Türkiye’nin önde gelen eğitim kumları yöneticilerinin katıldığı törende; BİL KOLEJİNİ temsilen, Bil Eğitim Kurumları Strateji Geliştirme Kurulu Bşk.  Ümit KALKO, Bil Kolejleri Genel Müdürü Sn. Ayfer BATI ve çok sayıda Bil Koleji Okul Kurucusu katıldı.


İstanbul Eğitim Zirvesinde! 7. Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri Eğitimde İnovasyon Ödülü BİL Kolejleri layık görüldü.  Ödülü Bil Kolejleri adına alan Genel Müdür BATI ödül törenin de yaptığı konuşmada “İnovasyon aslında bir icat /buluş değil, yapılmakta olanı farklılaştırmak ve bundan değer yaratmaktır. İnovasyon var olan her şeyin yeni kombinasyonudur. BİL Koleji Eğitimde yaptığımız inovatif çalışmalarla ,  öğrencilerin öğrenme keyfini yakaladığı, kalıcı öğrenmenin gerçekleştiği öğrenme deneyimlerini kurgulayarak eğitim-öğretim faaliyetlerinin niteliğini artırmıştır.” Dedi.

Bil Alanya Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Erdal SAYİ “BİL Koleji Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitelerinden olan İstanbul Aydın Üniversitesi Bilim kurulu ile tüm süreçlerini yönetmektedir. Eğitim ekosistemi de herkesin hayal gücünü tetikleyen zihinsel dönüşümü mümkün kılan inovatif programlarıyla yenilikçi ruhu sürekli canlı tutmaktadır.” Dedi
.
Erdal SAYİ ” BİL Çocuk Üniversitesi Atölyeleri, BİLLearn, Hibrit Eğitim Çalışmaları, RADAR uygulaması, Tadımlık Üniversite Programı, Akademik İlerleme Takip Sistemi, Gelecegin 8 önemli becerisinden oluşan yönetim dersleriyle, Pandemi süresince 100’ü aşan online veli,öğretmen ve öğrenci eğitim, seminer ve webinarlarla İstanbul Eğitim Zirvesi’nde 7. Yılın Eğitimde Başarı Ödüllerinde “Eğitimde İnovasyon” ödülünü almaya hak kazanmıştır.” Dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum