BİL ALANYA KOLEJİNDEN VELİLERE BÜYÜK COVİT 19 DESTEĞİ

   Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs; tüm kesimleri olumsuz olarak etkiledi; Bir turizm kenti olan ilçemize bazı ülkelerin seyahat yasağı uyguladığı ülkeler sıralamamasında olmamız nedeni ile turizm gelirlerimizin düşmesi, Alanya halkımızın önemli bir gelir kalemini yok etti. Bu gelişmeler Özel okullara çocuklarının gönderen velilerin kara kara düşünmesine neden oldu.

   BİL ALANYA KOLEJİNDEN VELİLERE BÜYÜK COVİT 19 DESTEĞİ
   21 Ağustos 2020 - 16:35
   Reklam

   Bil Alanya Koleji basına ve kamuoyuna yaptığı açıklama ile velilerine bir nebze de olsa nefes aldırmak için öğrenim ücretinde yaptığı indirimle velilerin yüreğine su serpti. Bil Alanya Kolejinin kamuoyuna yaptığı açıklamada şöyle;
   Velilerimize BİL ALANYA KOLEJİ YÖNETİM KURULU OLARAK, 19 Ağustos 2020 tarihinde aldığımız karara göre; 2020/2021 Eğitim Öğretim yılının bir kısmının uzaktan eğitim yöntemiyle devam etme olasılığına yönelik olarak, eğitim öğretim ücretlerimiz yeniden yapılandırılmıştır.
   Eğitimin uzaktan öğrenim yöntemi ile gerçekleştirileceği günler için, okul gün birim ücreti( yemek ücreti dâhil ) %50 indirimli olarak hesaplanacaktır.
   Uzaktan öğretim uygulamaları nedeni ile gerçekleşecek indirim tutarı her öğretim dönemi sonun da iade faturası ile sizlere yansıtılacaktık ve iade edilecektir.
   Yüzde elli indirimli okul gün birim ücreti; öğrenci sözleşmesinde imza altına alınan eğitim ücreti üzerinden okulun uzaktan eğitim verdiği gün sayısı dikkate alınarak hesaplanacaktır.
   Benim Okulum, Benim Öğretmenim diyerek eğitime olan katkılarını arkamızda hissettiğimiz velilerimize en içten duygularımla teşekkür ederim. Alanya halkına saygı ile duyurulur.
    

   YORUMLAR

   • 0 Yorum

   Reklamı Geç