• Reklam
  • Reklam

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Basın Açıklaması

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Yönetmeliği gereği büromuz tarafından yürütülen suç önleme faaliyetlerini değerlendirmek amacıyla 01.10.2020 günü Alanya Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER'in başkanlığında ve himayelerinde ilçemizde bulunan kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımı ile İlçe Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısını gerçekleştirdik.

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Basın Açıklaması
01 Ekim 2020 - 18:17
Reklam

Alanya İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Alper AVCI  Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin ve Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğünün diğer birimlerinin 16.03.2020-30.09.2020 tarihleri arasındaki 6 ayda Suçla mücadele ve suç oluşmadan suç ve suçluya karşı vatandaşlarımızı bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarımız hakkında  katılımcılara bilgi verdi. Suç önleme konusunda kurumlar arası işbirliğinin geliştirilmesi ve koordinasyonun arttırılması ile ilgili kararların alındığı toplantıda, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri güvenlik konusunda isteklerini dile getirdiler.
Toplantıya katılan kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları suçla mücadele ve güvenli bir kent yaşamının oluşması için Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğümüze ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini açıkladılar. Bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum