• Reklam
  • Reklam

ALANYA BELEDİYESİ PARK VE MESİRE ALANLARINI DEZENFEKTE EDİYOR

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çocuk ve vatandaşların daha sağlıklı ve hijyenik ortamlarda vakit geçirebilmeleri amacıyla, Ülkemizde görülen ilk Covid-19 vakasından bu yana dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

ALANYA BELEDİYESİ PARK VE MESİRE ALANLARINI DEZENFEKTE EDİYOR
30 Kasım 2020 - 14:16
Reklam

 

Yapılan çalışma ile bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesi amaçlanırken ekipler, Şehir genelinde bulunan çocuk oyun grupları, spor alanları, yürüyüş ve mesire alanları dezenfektan ile temizleyerek hijyen sağlamaya devam ediyor. 

UYAR: “VATANDAŞLARIMIZ İÇİN BÜTÜN TEDBİRLERİ ALIYORUZ”

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, yaptığı açıklamada vatandaşların ve çocukların yoğun olarak bulunduğu ortamların, hijyenik şartlara sahip olması amacıyla gerçekleştirilen dezenfekte işlemlerinin, periyodik aralıklarla sürdürüldüğünü söyledi. Uyar: “Uluslararası kalite belgeli ve Sağlık Bakanlığı ruhsatlı dezenfektan solüsyonlarımızla halkımızın ve çocuklarımızın yoğun olarak bulunduğu parklar, çocuk oyun grupları, spor alanları, yürüyüş ve mesire alanlarımızı periyodik olarak dezenfekte ediyoruz. Son günlerde artan vakalar nedeniyle yoğun olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bütün vatandaşlarımızı tedbirli olmaya davet ediyoruz.” dedi.
 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum