'' Pasdanem ev yemeklerinde farklı lezzetler ''

7 yıl önce Pasdanem’i hizmete açan Şerife Armakan, pasta ve ev yemekleri ile markasını tanıttı. Cuma pazarında müşterilerine hizmet vermeye devam eden Şerife Armakan, ürünlerini katkı maddesi kullanmadan imal ediyor.

'' Pasdanem ev yemeklerinde farklı lezzetler ''
11 Ekim 2021 - 17:49

Ev yemeklerinde farklıyız

2018 yılında, iki üniversite mezuniyetinin ardından iş hayatına atılan Şerife Armakan, ev yemeklerinde Alanya’nın aranılan markaları arasına adını yazdırdı. Armakan, 7 yıldır sektörde olduğunu kaydederek,  “Hem aşçıyım hem de pastacıyım. Özel günlerde, özel müşterilerime doğum günü pastaları yaparım ama ağırlığımız ev yemekleri. Ev yemekleri ve günlük çorba çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. Yemeklerimde kullandığım salçalarımı ve tarhanamı kendim yapıyorum. İşletmemizde ev yemeklerinin yanında lahmacun, pide, döner gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Buraya gelen herkes ağız tadına uygun yemek bulabilir” dedi.

Yabancı müdavimlerimizde var

İşletmeci Şerife Armakan, yabancı konuklardan oluşan bir müşteri portföyününde olduğunu kaydederek, “Önceki işletmem turizmin odak noktası olduğu için Avrupalı turistler çok fazlaydı. O yüzden çok arkadaşlık kurdum ve halen dostluklarım devam ediyor. İşletmemi Cuma pazarına taşımama rağmen Türkiye’ye geldiklerinde beni mutlaka ziyaret edip yemeklerimin tadına bakarlar” dedi. 

Katkı maddesi kullanmam

7 yıldır kendi işletmemde birçok çeşit ev yemeği yapmaktayım diyerek sözlerini sürdüren Armakan, yemeklerinde doğal ve katkısız ürünlerle oluşturduğunu ifade etti Pasdanem sahibi Armakan, “yemeklerimde doğal malzemeler ve katkısız ürünler kullanmaya özen gösteririm. Bu yüzden kendi doğal salçalarımı ve tarhanamı yaparım. Damak zevkinize uygun yemekler için sizi Cuma pazarındaki Pasdanem Ev Yemeklerine bekleriz” dedi.


 

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Fatih altunay
  1 hafta önce
  Başarılarının devamını dilerim allah işini rast getirsin alanyada yemek yenilebilecek en temiz lokantalardan biri yemek yeyin anlayacaksinz
 • Fatih altunay
  1 hafta önce
  Başarılarının devamını dilerim allah işini rast getirsin alanyada yemek yenilebilecek en temiz lokantalardan biri yemek yeyin anlayacaksinz
 • Deez nuts
  1 hafta önce
  It's a wonderful place with a lot of options you can eat, even vegeterian options. Staff is so kind and the food is delicious, would absoulately recommend, 10/10
 • İrem Armağan
  1 hafta önce
  Alanya'da sağlıklı yemek yiyebileceğiniz, çalışanları güler yüzlü ve içten olan, kaliteli ve fiyatları gayet makul olan bir mekan. Alanya'ya giderseniz kesinlikle uğramanız gereken bir restoran.
 • ayse yilmaz
  1 hafta önce
  aman allahim bu ne guzel yemekler. masallah masallah. herkese tavsiye ediyorum