YENİ NESİL GAZETECİLİK


                  

Boyner Sports Alanya Açıldı!

Aktif spor ürünlerinin yer aldığı Boyner Sports mağazalarıyla spor perakendesinin gelişmesine ve sporun sevilmesine katkı sağlayan Boyner, bu kategoriyi büyütecek yeni bir hamle daha yaptı. Boyner, yeni Boyner Sports mağazasını Alanya’da açtı. Boyner Sports Alanya mağazası, Atatürk Anıtı karşısındaki Uygun Center'da müşterileriyle buluşmaya başladı.

08-08-2019 12:12:11
13

Alanya'da yaşayanlar, Boyner farkıyla avantajlı alışveriş yapmanın keyfini yaşayacak. Birçok kategoride olduğu gibi spor kategorisinde de kadın, erkek ve çocuklar için dünyaca ünlü markaların performans ve konfor sunan ürün seçeneklerini avantajlı fiyatlarla bir araya getiren Boyner, sadece aktif spor ürünlerinin yer aldığı yeni Boyner Sports mağazası Atatürk Anıtı karşısındaki Uygun Center'da 880 metrekarelik alanda müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Boyner Sports mağazasında, spor yapanların ve spor giyinenlerin sıklıkla tercih ettiği spor ayakkabılar, eşofmanlar, taytlar ve sportif üstler farklı markalardan zengin bir seçki ile sunuluyor. A Milli Futbol Takımı’nın yanı sıra yerli ve yabancı ünlü futbol kulüplerinin formaları, ayrıca futbol ayakkabıları ve basketbol ayakkabıları sporseverleri bekliyor. 

Boyner Sports Alanya’da; Nike, Adidas, Under Armor,Skechers, Lacoste, Puma, Jack and Jones, Calvin Klein, Levi's, Mavi, U.S.Polo Assn., Reebok, Tommy Hilfiger gibi markalar satışa sunuluyor.

Boyner Sports Alanya - İletişim Bilgileri

Adres: Şekerhane Mah. Hacet Cad. Atatürk Anıtı karşısı, Uygun Center. No: 7 Alanya

FOTO GALERİ

Bu habere yorum yapın