YENİ NESİL GAZETECİLİK


                  

Hentbol heyecanı başlıyor

Alanya 25'inci Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası, Türkiye Hentbol Federasyonu ve Alanya Belediyesi’nin işbirliğinde 24-28 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Bu yıl yüksek katılımın gerçekleştirileceği turnuvada sporcu, antrenör, hakem ve gözlemci olarak toplam 500’e yakın kişinin Alanya'ya gelmesi bekleniyor.

11-06-2019 08:45:49
5

Alanya 25'inci Ramazan Demirci Açık Alan Turnuvası'nın protokolu, Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Kurul Üyesi İsmail Bayraktar ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel arasında imzalandı. Protokol gereği turnuva geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Milli Egemenlik Stadı’nda gerçekleştirilecek. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ramazan Demirci turnuvasına büyük önem verdikleini söyledi. Belediye olarak tüm imkanlarını turnuvaya destek vermek için kullanacaklarını belirten Yücel, "Bu yıl gerçekleştireceğimiz turnuvaya gelecek olan takımların eğlenceli ve zevkli zamanlar geçireceğine inanıyorum. Ayrıca bu organizasyonu 25 yıldır Alanya’mızda yapmayı tercih eden Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüpoğlu’na, Federasyon çalışanlarına ve organizasyonda emeği geçeceklere teşekkür ediyorum." dedi.

ÇEYREK ASIRLIK TURNUVA
Türkiye Hentbol Federasyonu adına protokol imzalayan Teknik Kurul Üyesi İsmail Bayraktar ise turnuvanın çeyrek asırdır devam eden bir organizasyon olduğunu hatırlatarak, bu turnuvanın anlamını ve önemini vurguladı. Federasyon olarak bu sezon  daha çok etkinliklere yer vereceklerini söyleyen Bayraktar, turnuvada sürpriz yarışmalarında olacağının müjdesini verdi. Bayraktar “Müsabakayı kazanandan çok hentbolun ve Alanya’nın kazanacağı bir organizasyon olması için çalışacağız. Ayrıca bu sene turnuvaya katılacak olan veteranlar takımı organizasyona ayrı bir hava katacak. Turnuvaya destek veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur’a ve organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçecek herkese hentbol ailesi olarak teşekkür ediyorum.’’ diye konuştu. 

 

FOTO GALERİ

Benzer Haberler

Bu habere yorum yapın