YENİ NESİL GAZETECİLİK


                  

Water Planet’ten gençlere jest

Tüm özel günlerde düzenlediği kampanyalarla dikkat çeken Water Planet Aquapark, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı öncesi gençleri de unutmadı.

18-05-2019 07:26:41
13

2019 Yaz sezonu için yenilenen Water Planet Aquapark, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda tüm öğrencilere yüzde 19 indirim uygulayacak. Aktivitelerin yanı sıra aquaparkı ziyaret eden tüm misafirler sınırsız meşrubat ve 12.00-14.30 saatleri arasında açık büfe ikramlarından da ücretsiz olarak yararlanabilecek.

BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ 24 KAYDIRAK

Tüm aile bireylerinin family slide ile birlikte kayma keyfini deneyimleyebileceklerini belirten Water Planet yetkilileri "Nefes kesici yüksek hız için kamikazeyi, multi slide ile dört paralel hatta aile boyu eğlenceyi öneriyoruz. Black hole, özel tasarımı ile kayanları başka boyuta taşıyor. Kaymaya doyamayacağınız yamaç kaydırağı ve çocuk olmanın ayrıcalığını hissedeceğiniz kids slides ile unutulmayacak bir gün geçirebilirsiniz. 300 metrelik parkuru dolduran yapay dalgalar arasında rafting heyecanı, serinliği içinizde hissedeceğiniz 3 gözlü özel dalga havuzu, özel oyuncaklarla süslenmiş çocuk animasyon havuzu, adrenalin sevenler için 70 metre yükseklikten bunge jumping heyecanı yaşamak isteyen herkesi Water Planet’e bekliyoruz. Günlük 2 bin kişi kapasitesi ile bölgenin en büyük aquaparkı sizleri neşe, heyecan ve macera ile buluşturuyor. Akdeniz’in en gözde su cenneti Water Planet'te ister çocuk olun, ister yetişkin, eğlencede sınır yok. Dolu dizgin eğlenmek, rafting keyfini tatmak, deniz manzarası ve orman içinde dinlenmek ya da adrenalin seviyenizi en üst seviyeye çıkartmak isterseniz sizleri Water Planet’e bekliyoruz” dediler.

Bu habere yorum yapın