YENİ NESİL GAZETECİLİK


                  

Duygulandıran hareket

Alanya Özel Yedi Bilim Koleji öğrencileri, kantinde çalışarak kazandıkları parayla satın aldıkları Alanyaspor formasını futbolculara imzalatıp, arkasına Josef Sural'ın ismini yazdırarak Toslak Ketenlik Ortaokulu öğrencilerine hediye etti.

17-05-2019 10:47:24
77

Alanya Özel Yedi Bilim Koleji öğrencileri, Aytemiz Alanyaspor'un trafik kazasında hayatını kaybeden futbolcusu Josef Sural'ın adını yaşatmak için örnek bir davranışa imza attı. Bir kaç ay önce okulun İngilizce kantininde çalışan öğrenciler, kazandıkları parayla 20 adet Alanyaspor forması satın aldı. 

SURAL'DA İMZALAMIŞ
Daha sonra Alanyaspor Store Mağazaları Sorumlusu Ahmet Tuncer'in desteğiyle formaları Alanyasporlu futbolculara imzalatan öğrenciler, üzerinde Josef Sural'ın da imzası bulunan formaları Toslak Ketenlik Ortaokulu öğrencilerine hediye etmeye karar verdi. 
Ancak geçtiğimiz ay yaşanan talihsiz kazanın ardından öğrenciler formaların arkasına hayatını kaybeden Josef Sural'ın ismini yazdırdı. Kaza nedeniyle Toslak Ketenlik Ortaokulu ziyaretini bir süre geciktiren öğrenciler, geçtiğimiz gün Alanya Özel Yedi Bilim Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Özkanlı, Beden Eğitimi Öğretmeni Hafize Kaya ve Öykü Onuk ile birlikte Toslak Ketenlik Ortaokulu ziyaretini gerçekleştirerek formaların öğrencilere hediye etti. 
ÇAVUŞOĞLU'NA TEŞEKKÜR
Alanya Özel Yedi Bilim Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Özkanlı, böyle bir projede yer almaktan dolayı öğrencileri adına mutlu olduklarını söyledi. Öğrencilerin kazandıkları parayı biriktirerek Josef Sural'ın anısını yaşatmak için gerçekleştirdikleri bu projenin çok anlamlı olduğunu belirten Özkanlı, "Bize desteklerini esirgemeyen başta kulüp başkanımız Hasan Çavuşoğlu, kulüp avukatlarından Emirhan Çavuşoğlu ve kulüp adına çocuklara eşlik eden Alanyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tuncer'e teşekkür ediyorum" dedi. 

FOTO GALERİ

Bu habere yorum yapın