Anasayfa » Güncel » ‘Yücel her zaman bize destek verdi’

‘Yücel her zaman bize destek verdi’

Anamurlular Kültür ve Dayanışma Derneği bu yıl 3. kez düzenlediği Keşkek Günü’nde Anamurluları Keyf-i Ala Restoran’da buluşturdu. Etkinliğe Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de ekibiyle birlikte katılım sağladı

ALANYA Anamurlular Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen ve bu yıl 3.'sü hayata geçen Anamurlular Keşkek Günü, Key-i Ala Restoran çatısı altında gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen organizasyona Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı olan Adem Murat Yücel de ekibiyle birlikte katılım sağladı. Yücel'e eşi Yıldız Yücel, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile mevcut meclis üyeleriyle Cumhur İttifakı’nın meclis üyesi adayları da eşlik etti.
‘YÜCEL YERLİ YABANCI AYRIMI YAPMADI’
Etkinlikte söz alan Dernek Başkanı Esap Yaşar Yılmaz, Başkan Yücel'e destek verdiklerini belirterek, "Her yıl Anamur kültürünü yaşatmak adına bir araya geliyoruz ve çalışmalarımızda her daim desteklerini sunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e teşekkürlerimi sunuyorum. Anamurlular olarak Alanya'yı seviyoruz ve uyumla yaşıyoruz. Kendi değerlerimizden kopmadan yaşayarak güzel Alanya'ya da katkı sağlıyor ve çeşitlilik sağlıyoruz. Başkan Yücel bizlerin her zaman en büyük destekçisi oldu. Bizleri hiç kırmadı. Yerli yabancı ayrımı yapmaksızın üretken ve paylaşımcı belediyecilik anlayışıyla bizi her zaman kucakladı. Bizler de her zaman kendisinin yanındayız. Biriz, beraberiz ve seninleyiz" dedi.
‘ŞEHRİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ’
Yılmaz’ın ardından kürsüde yerini alan Başkan Yücel, Anamurluların desteğini isteyerek, "Alanya dünyanın en güzel şehirlerinden biri. İnsanın da doğduğu değil doyduğu yer önemlidir. Şehrimizde yerlisiyle yabancısıyla, köylüsüyle kentlisiyle hep birlikte yaşıyoruz ve herkes kazansın diye uğraşıyoruz. Görüyorum ki bu mutluluk her zaman devam edecek. Yollar köprüler yaparsın ama gönüllere dokunamıyorsan bir hiçsin demektir. Bizler bunun bilinciyle yola çıktık. Bu yolda da devam ediyoruz. 2019 seçimleri için bir güç birliği yaptık. Alanya'nın geleceğini planlayabilecek bir ekiple karşınızdayız. Sizlerden Alanya için destek istiyoruz" diye konuştu.

HABER GALERİ

Anamurlular Kültür ve Dayanışma Derneği bu yıl 3. kez düzenlediği Keşkek Günü’nde Anamurluları Keyf-i Ala Restoran’da buluşturdu. Etkinliğe Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de ekibiyle birlikte katılım sağladı

Yorum Yaz

Kalan karakter sayısı : 500